gototopgototop
گلدیران ال جی
 

 نخستین پایگاه آی تی شرق کشور

با حمایت گلدیران و ال جی: پایگاه انتقال خون بیمارستان قلب شهید رجایی افتتاح شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 با حمایت گلدیران و ال جی: پایگاه انتقال خون بیمارستان قلب شهید رجایی افتتاح شد

مراسم افتتاحیه پایگاه انتقال خون بیمارستان قلب شهید رجایی با حضور جناب آقایان دکتر نوحی، ریاست بیمارستان قلب شهید رجایی، کریس جانگ، مدیرعامل ال جی در ایران، حسین تنهایی، قائم مقام شرکت گلدیران، دکتر پورفتح الله، مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران، سرکار خانم دکتر نادعلی، مدیرکل انتقال خون استان تهران، جمعی از اساتید و پزشکان و کارکنان بیمارستان قلب شهید رجایی و تنی چند از اصحاب رسانه یکشنبه 28 اردیبهشت ماه برگزار شد.

دکتر نوحی، ریاست محترم بیمارستان قلب شهید رجایی، به عنوان سخنران اول مراسم افتتاحیه اظهار داشت: نگاه ما به افتتاح این پایگاه فقط نگاه رفع کمبودهای مرکز نبوده و نیست. ما امیدواریم با موفقیت در این پروژه، قدمی برداریم تا مسیر برای راه اندازی پایگاه های مشابه در دیگرنقاط کشور هموار شود.
کریس جانگ، مدیر عامل ال جی در ایران، نیز طی سخنانی ویژگی جامعه سالم را سازنده و شادتر بودن آن دانست و گفت: سرمایه گذاری برای سلامت مردم به معنای سرمایه گذاری برای پیشرفت جامعه است و این همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.

با حمایت گلدیران و ال جی: پایگاه انتقال خون بیمارستان قلب شهید رجایی افتتاح شد

مدیرعامل شرکت ال جی در ایران اهمیت سلامتی در جامعه جهانی را یادآور شد و افزود: هدف از افتتاح پایگاه انتقال خون بیمارستان قلب شهید رجایی ایجاد بستری برای ارتقاء آگاهی از اهمیت اهداء خون در جامعه است.
بی عدالتی در دسترسی به خون و فراورده های خونی محتوای سخنران دیگر جلسه دکتر پورفتح الله بود. وی گفت: بنا به گزارش سازمان بهداشت جهانی 80 درصد خون اهدایی متعلق به کشورهای دارای درآمد بالا است که این جوامعه 15 درصد جمعیت زمین را شامل می شوند.
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران با اشاره به ویژگی ممتاز جامعه ایرانی در اهداء خون ابراز داشت: سرانه اهداءخون در ایران به نحو چشمگیری بالاتر از متوسط کشورهای برخوردار از درآمد متوسط است. البته ما امیدواریم با فرهنگ سازی بتوانیم این میزان را باز هم بیشتر کنیم.
حسین تنهایی، قائم مقام شرکت گلدیران و عضو هیات مدیره، نیز در سخنان کوتاهی به اهمیت فعالیت های خدمات اجتماعی شرکت ها (CSR) و لزوم فرهنگ سازی برای رشد چنین فعالیت هایی اشاره کرده و گفت: ما با زیر پوشش داشتن بیش از 3600 کارمند در بخش های مختلف تولید، توزیع و خدمات پس از فروش، تلاش کرده ایم نقشی پیشتاز در حوزه مسئولیت اجتماعی داشته باشیم و در این زمینه پروژه های مبتکرانه ای از جمله گلدکیدز (که مبتنی بر استعداد یابی و پرورش استعدادهای طلائی کودکان ایران زمین بعنوان پشتوانه فرداست) را طراحی، برنامه ریزی و اجراء کرده ایم.

با حمایت گلدیران و ال جی: پایگاه انتقال خون بیمارستان قلب شهید رجایی افتتاح شد


عضو هیات مدیره شرکت گلدیران با ابراز امیدواری به افزایش پایگاه های اهداء خون در سراسر کشور اظهار داشت: مردم ایران ظرفیت بالایی برای کمک به این نوع کارهای خداپسندانه دارند و چنانچه ما با دیدگاه درست در محل هایی چون پارک ها پایگاه های انتقال خون را دایر کنیم و اهمیت اهداء خون را یادآور شویم با انبوه داوطلبینی روبرو خواهیم بود که خود نقش مبلغ و مروج را بازی خواهند کرد.

نظرات
جزئیات تماس شما:
نظر:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img]   
امنیت
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
بنر

با ما تماس بگیرید!

طرح سؤالات، نظرات و پیشنهادات

  • تلفن: 37666603-051
  • فاکس: 37678660-051
  • ایمیل: info [at] lgnews [dot] ir

گلدیران، روی خوش زندگی

گلدیران ضمانت خرید شماست

 

اخبار ال جی را در توییتر دنبال کنیدبه صفحه ال جی در فیس بوک بپیوندید

ال جی نیوز را در فیس بوک دنبال کنید

همراه با ال جی نیوز

مشاوره رایگان طراحی سایت

آدرس نمایدنگی های رسمی ال جی گلدیران

نرم افزارهای تلفن همراه ال جی

تلویزیون UD اولترا اچ دی ال جی

دانلود راهنمای محصولات ال جی با ضمانت گلدیران

مسابقه عکس سه بعدی ال جی

عضویت در خبرنامه

خبرنامه ال جی نیوز

نام:

ایمیل:

آخرین ویدیوها

 

افراد آنلاین

ما 24 مهمان آنلاین داریم

ایمن شده بوسیله كوير پاژوب سایت كوير پاژ