gototopgototop
گلدیران ال جی
 

 نخستین پایگاه آی تی شرق کشور

آشنایی با برنامه Baby Care در لباسشویی های ال جی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 آشنایی با برنامه Baby Care در لباسشویی الجی

از آنجا که در عصر کنونی، فرزندها حاکمیت مطلق دارند و فرزندسالاری در بیشتر جوامع موج می‌زند، خانواده‌ها توجه خاصی به کودکان خود از همان بدو تولد دارند. ال‌جی یک سری لوازم خانگی شست‌وشوی فوق‌العاده دارد که برای مراقبت زیاد از خانواده و همین طور لباس‌های شما تولید شده است. برنامه اختصاصی مراقبت از کودک (Baby Care) باقیمانده مواد شوینده روی لباس را به حداقل می‌رساند و در عین حال کودک دلبند شما را از باکتری‌های مضری که در روند تکرار آبکشی وجود دارد محافظت می‌کند.

با انجام برنامه Medic Rinse (آبکشی طبی)، که از آبکشی زیاد و آبکشی با آب گرم ۴۰ درجه استفاده می‌کند، باقیمانده مواد شوینده که اغلب منجر به تحریک پوست در کودکان می‌شود برطرف و شسته می‌شود. چرخه Rinse More (آبکشی بیشتر) ۵ بار تکرار می‌شود تا با باکتری و لکه‌ها مبارزه کند.

لوازم خانگی ال‌جی مخصوص شست‌وشو می‌تواند از طریق اعمال فناوری بخار به خانواده شما کمک کند. دستگاه‌های شست‌شو با فناوری TrueSteam ال‌جی توسط بنیاد حساسیت بریتانیا مورد تأیید قرار گرفته و ثابت شده است که مواد حساسیت‌زا را تا ۹۹٫۹۸ درصد کاهش می‌دهد و باکتری را از طریق استفاده از بخار استریلیزه می‌کند. موتور بخار شدیدترین شکل شست‌وشو را ارائه می‌دهد و به عمق پارچه نفوذ می‌کند (با اجزایی که ۱۶۰۰ برابر کوچکتر از مولکول‌های آب هستند) تا هم لکه‌ها و هم مواد حساسیت‌زا را از بین ببرد و هم در یک شست‌وشوی ۱۰ دقیقه‌ای در دمای ۶۰ درجه آنها را برطرف کند. استفاده از تنطیمات مراقب حساسیت (Allergy Care) علاوه بر اینکه برای از بین بردن چیزهایی مانند کرم‌های گردوغبار، موی حیوانات خانگی و لکه‌های سرسخت طراحی شده است، حساسیت به گردوخاک و زکام را می‌تواند برطرف کند.

هیچ کدام از لوازم خانگی ال‌جی مخصوص شست‌وشو و محصولات سرمایشی با قفل کودک را فراموش نکنید! با این قابلیت اجازه نمی‌دهید کودکان بازیگوش کنترل‌ها را به هم بریزند.

نظرات
جزئیات تماس شما:
نظر:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img]   
امنیت
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
آخرین بروزرسانی ( دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۳۷ )  
بنر

با ما تماس بگیرید!

طرح سؤالات، نظرات و پیشنهادات

  • تلفن: 37666603-051
  • فاکس: 37678660-051
  • ایمیل: info [at] lgnews [dot] ir

گلدیران، روی خوش زندگی

گلدیران ضمانت خرید شماست

 

اخبار ال جی را در توییتر دنبال کنیدبه صفحه ال جی در فیس بوک بپیوندید

ال جی نیوز را در فیس بوک دنبال کنید

همراه با ال جی نیوز

مشاوره رایگان طراحی سایت

آدرس نمایدنگی های رسمی ال جی گلدیران

نرم افزارهای تلفن همراه ال جی

تلویزیون UD اولترا اچ دی ال جی

دانلود راهنمای محصولات ال جی با ضمانت گلدیران

مسابقه عکس سه بعدی ال جی

عضویت در خبرنامه

خبرنامه ال جی نیوز

نام:

ایمیل:

آخرین ویدیوها

 

افراد آنلاین

ما 36 مهمان آنلاین داریم

ایمن شده بوسیله كوير پاژوب سایت كوير پاژ